ECO-GEO - ROBERT CHMIELEWSKI

Firma wiertnicza z okolic Wrocławia specjalizująca się w wierceniu studni głębinowych i odwiertów pod pompy ciepła poszukuje osoby do obsługi urządzeń wiertniczych.

Firma poszukuje osoby na stanowisko:

Wiertacz mechanik - kierowca

Miejsce pracy:

województwo dolnośląskie i ościenne

Zakres obowiązków:

  • odwierty studni głębinowych,

  • odwierty pod pompy ciepła,

  • kierowanie samochodem ciężarowym,

  • odwierty geotechniczne,

  • montaż instalacji wodnych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,

  • doświadczenie w pracach wiertniczych,

  • dyspozycyjność, mobilność, dobra organizacja pracy,

  • mile widziane umiejętności spawalnicze, lub uprawnienia dozoru

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę na pełny etat (okres próbny 1 miesiąc),

  • stabilne zatrudnienie, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • szkolenie dla nowych pracowników,

  • możliwość podniesienia kwalifikacji,

  • dla pracowników z Ukrainy pomoc w uzykaniu wizy i pozwolenia na pracę

O Firmie

Oferta

Galeria

Kontakt

eco-geo studnie Wrocław

Oferta Pracy

Firma poszukuje osoby na stanowisko: Wiertacz mechanik - kierowca
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie i ościenne